Dlaczego ci się nie chce kochać?

indeks1

Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co wiedzie do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może także objawiać się osłabieniem mięśni, zmniejszeniem masy kostnej oraz zaburzeniami erekcji. Inne schorzenia, które cialis bez recepty mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz kłopoty z sercem. Jeżeli cierpisz na któreś z tych schorzeń, podpytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar zalecany w kuracji gruczołu krokowego, mogą także wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich używania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, dokładnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co musisz wiedzieć o ich korzyściach kamagra tanio jak również o ich efektach ubocznych.

Styl życia

Większość ludzi uważa, iż niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyczy tylko starszych mężczyzn. Jednak to nieprawda. Obecnie sporo mężczyzn w wieku 30-40 lat sygnalizuje kłopoty z niskim libido. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy może być nieprawidłowy styl życia lub niezdrowe nawyki, takie jak palenie papierosów, niezdrowa dieta, brak snu i inne podobne czynniki. Zastanów się nad zmianą stylu życia, rzuć palenie, zacznij uprawiać sport oraz zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już kłopotem.