Moda która jest dookoła

Naprawdę dużo kobiet ma poważne kompleksy na tle własnej wagi – w wielu przypadkach nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w rzeczywistości, ale nie ma większego sensu jakoś się oszukiwać – nie tak znowu rzadko sytuacja jest taka, że faktycznie kobiety mają trochę kilogramów za wiele. Na całe szczęście istnieją naprawdę interesujące rozwiązania, które spowodują, iż można prezentować się sporo szczuplej. Ba, w wielu przypadkach całkiem chude kobiety przez źle dostosowane ubrania wyglądają na sporo cięższe niźli w rzeczywistości. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Bez cienia wątpliwości ubrania muszą być jednokolorowe – naturalnie nikt nie twierdzi, że odpadają różne odcienie tego samego koloru, nie ma sensu przesadzać, w tej kwestii panuje wolność. Do tego niech odcień naszego wdzianka podkreśli to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i bluzka o kolorze beżowym? To kiepskie połączenie, nie dość, iż prezentuje się niezbyt korzystnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion warto unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów oraz falban. Jeżeli zaś w grę wchodzą wąskie biodra i rozbudowana klatka piersiowa, trzeba nałożyć szeroką spódnicę, do tego top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. Bardzo często kobiety chcą ukryć brzuszek, i nie tylko jeżeli są w ciąży. W owym celu trzeba nałożyć spódnicę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Chociaż w ostatnim czasie panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakowoż jeśli któraś z kobiet chciałaby takowe ukryć, powinna założyć spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. I do tego szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej powodują, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl
kilka kilogramów lżej.