Xtrasize – tabletki na zwiększanie członka

Xtrasize to tabletki, które posiadają sprawić, że penis zyska na długości oraz grubości. Wykonują na podstawie poprawy przepływu krwi i zwiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego wykonany jest męski penis. Dzięki temu długość oraz grubość członka ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze rezultaty są pojawić się po paru dniach i powinna obecne istnieć odpowiedniejsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 dobrych do przyjęcia kapsułek i wystarcza na 2 miesiące terapii. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można osiągnąć tylko przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na spodzie znajdziesz baner dzięki któremu pozwalasz Xtrasize w lepszej cenie.

Xtrasize – jakie efekty można dostać po terapii

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w centralnym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o prawie 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie terapii przez drugie 2mc ma zrobić, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera jedynie naturalne składniki. Że zlokalizować na ścianie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „jest przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę ekologicznych składników, które zaczynane są od lat”.

Głęboko na podstronach szukamy informację, iż w skład tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto oraz l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest niezawodny?

Środek ten stał przebadany i zrobiony do zakupu na gruncie Unii Europejskiej. Posiada wszelkie dokumenty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co wysoce – przeszukując internet w poszukiwaniu decyzji o tych tabletkach nie natknęliśmy się na dane wspominające o pojawieniu się jednych większych efektów ubocznych towarzyszących kuracji.

Tabletki mają w bliskim składzie wyłącznie naturalne składniki dlatego możliwość pojawienia się efektów ubocznych jest wyjątkowo dużo ograniczona.

tani Xtrasize

zytax promocja

Vigrax