Untoxin – Czujesz się wciąż znużony i niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w świadomości kapsułek. Produkt ten przeznaczony jest do wprowadzania w stanach prania oraz detoksykacji organizmu ze toksycznych substancji, których nagromadzenie może być skutkiem stosowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przekłada się to na proste przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak sok z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co przekłada się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy brać w trakcie bądź po posiłku, popijając ogromną kwotą wody. 

Pierwsze efekty zażywania preparatu Untoxin można zobaczyć już po siedmiu dniach z przygotowania jego stosowania. 

Należy pamiętać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergię na wszystek jego element.

Suplementy diety winnym stanowić składowane w temperaturze pokojowej w możliwość naturalny dla małych dzieci. Chronić przed promieniowaniem oraz robieniem wilgoci. Produkt dany stanowi dla pań dorosłych. Suplement diety nie prawdopodobnie stanowić kojarzony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin promocja

Derminax

Follixin tanio