African Mango 900 – Jeżeli chcesz pozbyć się nadmiernych kilogramów przetestuj niezawodny środek African Mango 900!

African MANGO to czysty suplement diety wygodny w budowy tabletek. Wynik ten zajmowany jest dla osób odpowiedzialnych, które zmagają się z tuszą i muszą zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do przyjmowania kapsułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu i kontroli masy ciała.

Podstawowym składnikiem produktu jest olejek z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Fakt ten zyskał pozycję w Stanach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, chorujących na planie udokumentowanie jego efektywności.

Wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest mocnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa istotną pracę w procesie odchudzania. Składnik ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i redukując odczuwanie głodu.

Zaopatrzony w formulacji produktu African MANGO ekstrakt z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i ochronę wagi. Element ten także działa dobrze na obniżenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we naturze.

Skład:

W magazynie suplementu diety African MANGO uważają się:

wyciąg z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając dużą zawartością wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do potwierdzenia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla osiągnięcia najdoskonalszego wyniku należy stosować kapsułki w trakcie bądź bezpośrednio po posiłku.

Zawartość punktów w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (etapowi to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie naruszać koniecznej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

AfricanMango900

bioveliss-tabs

breast fast