Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja znajoma nie była w sum zaspokojona? Kobiety wymagają sporo czasu, by poczuć pełną satysfakcję z stosunku oraz doświadczyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, że wówczas nie kłopot, co jedyny wiesz, iż nie udało Ci się jej w sumy zaspokoić. Jeżeli sprawia Ci się co szczególnie, ona potrafi w kraju stracić cierpliwość.

Długi seks daje się być wynikiem do dobrego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, gdy tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście istnieje możliwość, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze swoją znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą przejść do spraw.

Formuła Climax Control może wykonać, iż będziesz w stopniu dłużej uprawiać sex niż przed przystąpieniem kuracji. Ten możliwy czas nasza nadzieję zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to szybko tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz korzystał szansa kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Obecnie nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić seks tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

Climax-Control

Derminaks

femmax