African Mango – Niezwykle efektywny oraz starannie przygotowany specyfik na odchudzanie!

African mango to idealna opcja dla każdych owych, którzy zależą w oryginalny suplement dopomóc swojemu organizmowi pozbyć się nadwagi jak też dla osób, które mają właśnie za sobą doświadczenia w stosowaniu nieskutecznych syntetycznych suplementów bądź co gorsza leków odchudzających. African MANGO to przepiękny oraz całkowicie naturalny suplement bez syntetycznych substancji, niesamowicie dokładnie wchodzący na kontrolę przemiany sprawie oraz lekką utratę wagi.

Pamiętaj, że pytając o zdrowie naszego ciała zyskujesz oraz lepsze samopoczucie. Warto podjąć wyzwanie kuracji odchudzającej, zwiększyć aktywność fizyczną, odmienić dietę i stosować odpowiednią suplementację. Ponadto żyjąc zdrowo usuniesz ze własnego życia ryzyko dolegiwości pochodzących z nadwagi.”

african MANGO – skład

Dzienna porcja zawiera:

>1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, co stanowi odpowiednikiem 12000 mg zwykłego ekstraktu, jedna kapsułka zawiera 400 mg. wyrób ten powoduje najwyższą dopuszczalną porcję wyciągu z pestek mango

Wskazania do przyjmowania

Reklamuje się stosowanie 3 pigułek african MANGO dziennie. Dla zdobycia najdoskonalszego wyniku należy stosować kapsułki w trakcie czy wręcz po posiłku, popijając wodą. Nie powinno się przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Przeciwwskazania

Nie przyjmować u pań w ciąży, matek karmiących, osób ze zdiagnozowanymi chorobami układu krążenia, nieżytu żołądka i dzieci poniżej 18 roku bycia.

African-Mango

Untoksin

Acai BerryExtreme