Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo wychodzące z bogatych elementów wzmacniających, jakie uważają się w samym serum sprawiają, iż zaraz po pierwszej aplikacji że oraz poczuć różnicę. To potężna formuła, która zbiera się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w doskonałych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To wprawdzie wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz powiązanych z nimi zalet. Wyciągi z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, sok z nasion róży doprowadza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C i E efektywnie chroni włosy przed zgubnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co stanowi niezbyty dowód iż warto wykorzystać z atutów tego środka osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

ProEngine

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso Duo-Shampoo