Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który zlikwiduje ten problem oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną prawdopodobnie żyć nieodpowiednia dieta oraz niskie zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który usprawnia ich kształt i organizację. Dzięki dokładnie dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co ważne, znakomicie dodają się również dla osób, jak też dla klientów, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż cały olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na nowy element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w obecnym zakończone w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To odpowiednio owe punkty przesądzają o dobrym funkcjonowaniu suplementu również trzymają znaczące stanowisko w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, i co za czym chodzi, nawet do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo-Oil 2