Niekonwencjonalny produkt, który został stworzony z myślą o Tobie!

Whitify wybiela zęby, dzięki bezpiecznemu żelowi wybielającemu.

Zawarta w układzie LED-owa lampa aktywuje składniki żelu i przyśpiesza proces wybielenia. Wystarczy 6 dni, abyś odmienił swój styl!

Żel posiada m.in. sodę oczyszczoną. Dodatek ekologicznych ekstraktów, jak wyciąg z liści aloesu czy ekstrakt z nasion granatu ochrania zęby przed bakteriami. Mentol doskonale odświeża oddech.

W tym żelu nie znajdziesz nadtlenku wodoru (hydrogen peroxide), wielokrotnie wykorzystywanego w obcych preparatach. To wyjątkowo dobra substancja, jaka potrafi niekorzystnie wpłynąć na szkliwo zębów, dlatego położyliśmy na bardziej wygodne, ale i skuteczne składniki.

Przyjęty przez dentystów

„Jestem dentystką z 20-letnim stażem. Cały czas się uczę i wynoszę twoje wiedze, a faktycznie, przez ostatnie wszystkie lata poprawiłoby się znacznie obficie oraz co chwila pojawiają się nowe wynalazki i odkrycia. Ostatnio na zebraniu w Niemczech dowiedziałam się o Whitify, czyli zestawie do domowego wybielania zębów. Przetestowałam go plus byłam zaskoczona efektami! Whitify wybielało zęby chociażby skuteczniej niż zabiegi dentystyczne, a dodatkowo niedrogiej i bez skutków ubocznych! Obecnie w swoim gabinecie też zaczęłam używać Whitify i dyskutuję o nim twoim pacjentom.”

Przeważnie zadawane pytania:

1. Czy moje zęby staną się bardziej przyjemne po stosowaniu Whitify?

Nie powinno do ostatniego osiągnąć. Whitify zostało stworzone tylko po to, aby przekazać Ci śnieżnobiałe zęby bez zbędnej wrażliwości. Trzeba natomiast pamiętać, że wszystek jest szczególny a u niektórych może pojawić się lekkie uczucie wrażliwości. Istnieje wtedy naturalne.

2. Piję kawę i herbatę, palę papierosy, piję czerwone wino. Czy Whitify pomoże mi wybielić zęby?

Tak! Whitify skutecznie wspomaga pozbyć się przebarwień spowodowanych stosowaniem takich używek.

3. Moje zęby były się przebarwione po wykorzystaniu leków. Czy Whitify jest dla mnie?

Whitify poradzi sobie z lekkimi i średnimi przebarwieniami spowodowanymi stosowaniem tetracyklin. Aczkolwiek nie zalecamy wykorzystywania przy ciężkich przebarwieniach tetracyklinowych.

4. Który jest skład żelu?

W żelu wykorzystaliśmy drinki z najzdrowszych składników wybielających zęby, które i umożliwiają bezpieczeństwo, działając prawidłowo delikatnie. Dodatek naturalnych ekstraktów, jak wyciąg z nasion granatu działa ochronnie na zęby. Sok z liści aloesu jest działanie przeciwbakteryjne. Mentol rewelacyjnie odświeża oddech. Pełny skład żelu to: Propylene Glycol Glycerol, Deionized Water, Sodium Bicarbonate, Xanthan Gum, Aloe Leaf Juice, Carbomer, Menthol, Citric Acid, Sodium Chlorite, Pomegranate Seed Extract, Chamomile Flower Extract.

5. Przez jaki czas użytkować Whitify?

Stosuj Whitify przez 6 kolejnych dni, po pół godziny.

6. Żel mi się skończył, czy mogę dokupić same opakowania?

Oczywiście, znajdziesz je w lokalnym sklepie.

7. Jakie zadania spełnia LED-owa lampa?

Lampa zdecydowanie przyśpiesza wybielające oddziaływanie żelu. Co prawda sam żel wystarczy, aby oddać Ci pożądane skutki, ale lampa łatwo je przyśpieszy. Jeżeli a chcesz zobaczyć wyniki szybciej, miej z lampy, szczególnie iż jej przypisywanie stanowi w cali bezpieczne.

8. Jak zasilana jest LED-owa lampa?

Lampa zasilana jest zbyt usługą baterii. Dostają się one w produkcie lampy, przed pierwszym użyciem trzeba wziąć plastikową przesłonę, która oddziela baterię.

9. Czy toż stosowanie lampy może wybielić zęby?

Nie, żeby wybielić zęby wskazane jest podawanie żelu.

10. Jak wielokrotnie trzeba powtarzać zabieg wybielania?

Częstotliwość zależy od Ciebie. Gdy uznasz, że Twoje zęby powtórnie potrzebują wybielenia, zacznij ponownie używać Whitify. Klienci zwykle powtarzają proces wybielania co 3-6 miesięcy.

11. Czy żel zawiera fluor?

Nie, nasz materiał nie zawiera fluoru.

12. Czy mogę wybielać koronki przy pomocy Whitify?

Niestety nie, Whitify nie służy do wybielania koron zębowych.

13. Czy mogę posiadać z zespołu, mając system na zębach?

Nie, nie zalecamy takiego podejścia.

14. Czy można używać żel, kiedy ma się plomby?

Oczywiście. Plomby nie ograniczają w stosowaniu Whitify.

15. Czy powinienem umyć zęby po zastosowaniu produktu?

Tak, zalecamy takie podejście.

Whitify buy

{Whitify24.com|Whitify24.com|www.Whitify24.com|http://Whitify24.com|http://www.Whitify24.com|https://Whitify24.com|wikipedia.com|google.com|www.Whitify24.com)