Niesamowita pasta, która uczyni cuda!

Whitify Carbon – czerń oraz biel to zgrany duet
Część past do zębów dostępnych na placu świadczy czyszczenie, ochronę przed próchnicą, eliminację bakterii i lekkie oddziaływanie wybielające. Są oparte na odpowiednich do siebie składach. Choć są podstawę higieny jamy ustnej, że znaleźć wśród nich pastę typowo wybielającą. Warto zatem sięgnąć po Whitify Carbon. Jej najistotniejszym momentem jest skuteczny węgiel, który z jakiejś strony nadaje paście czarną, smolistą barwę, z dodatkowej umożliwia nam dobrą biel zębów.

Czerń, jaka umożliwia biel!

Pewnie wiesz, że węgiel aktywny jest wspaniały przy kłopotach żołądkowych. Jednak czy wiesz, że świetnie zbiera się też przy usuwaniu przebarwień?

Struktura węgla aktywnego jest miękka i toteż pokazuje on doskonałe właściwości absorbcyjne. Węgiel po prostu „wpisuje” w siebie wszelkie zanieczyszczenia, wynosząc je z Twoich zębów i wprowadzając blask Twojemu uśmiechowi. Dodatkowo zabezpiecza zęby przed bakteriami.

Węgiel aktywny, mimo swojej wysokiej skuteczności, jest wyrozumiały dla Ludzkiego szkliwa. Nie ściera go dodatkowo nie niszczy.

Papierosy, wino, kawa, herbata – aktywny węgiel poradzi sobie tak samo dobrze z każdym przebarwieniem.

Najkorzystniejsze składniki

Stosujesz pasty do zębów z dzieciństwa. Jednak czy zastanawiałeś się co się w nich zawiera? Czemu naprawdę mało się o tym tworzy? Potrafi stanowi właśnie dlatego, że niektórzy… nie zawierają się czym pochwalić? My jesteśmy zadowoleni, że jesteśmy dla Ciebie skład pełny dobrych składników.

Uwodniona krzemionka

Substancja, która w trudny sposób, a szczegółowo czyści Twoje zęby i działa w usuwaniu płytki nazębnej, i w duzi bezpieczna.
Węgiel aktywny

Jak wspomnieliśmy, ma niesamowite właściwości absorbcyjne, jednocześnie zapobiega progres bakterii próchniczych w jamie ustnej i zapobiega powstaniu przykrego zapachu.
Mentol

dzięki niemu po użyciu Whitify Carbon przez długi rok będziesz zajmować się świeżym oddechem.

Sok z sosny śródziemnomorskiej

jest oddziaływanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne.
Chloroheksydyna

hamuje powstawanie kamienia nazębnego. Wykazuje oddziaływanie bakteriobójcze.
Ksylitol

Możesz go rozumieć ze pięknego smaku, jednak obejmuje także skuteczne oddziaływanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. To Twoja tarcza przed próchnicą: ksylitol hamuje rozwój bakterii powodujących ubytki. Równie znaczące stanowi wówczas, że przywraca zasadowe pH w jamie ustnej i rozwija produkcję śliny.

Whitify Carbon pasta Whitify Carbon
wikipedia.com