Nowoczesny środek, który zapewni wspaniałe rezultaty!

Whitify Carbon dopomoże nam odzyskać śnieżnobiały uśmiech bez potrzeb powtarzania się na niezapomniane i długie zabiegi stomatologii estetycznej. Jest toż specjalistyczna czarna pasta do zębów, której trzon stanowi aktywny węgiel bezlitośnie mówiący się z stałymi przebarwieniami i panującymi w jamie ustnej bakteriami. Whitify Carbon niewątpliwie zainteresuje każdą osobę, jaka planowała prostym, prostym sposobem poprawić odcień naszych zębów na bielszy, choćby o kilka tonacji, jak też pozbyć się nieestetycznych zabarwień.

Mnogość kobiet nie jest spełniona z stanu swoich zębów. Częstokroć mimo skrupulatnej opieki i używania popularnych past do zębów bądź innych środków o właściwościach wybielających, nasze zęby a oczywiście niezwykle opornie odpowiadają na jakości sprawienia ich do idealnego wyglądu. Nalot i przebarwienia często są zbyt gorące i nazbyt dużo połączone ze szkliwem, aby oddać się zlikwidować przeciętnemu specyfikowi.

Natomiast pojawiła się ostatnio na zbytu rewolucyjna pasta do zębów, jaka potrafi dopomóc zażegnać problemy z trudno usuwalnymi przebarwieniami i kolorytem zębów dalekim od idealnej bieli. Pasta ta prowadzi większość pokrewnych środków pod względem bogactwa pierwiastków aktywnych oraz mocy oddziaływania. Zawiera węgiel aktywny, który o moc dobrze wychwytuje i zmienia zabrudzenia i osady, dając efekt nieskazitelnie czystych i białych zębów. Stanowi zatem Whitify Carbon.

Pasta Whitify Carbon, gdy na zaawansowaną pastę do zębów przystało, wykazuje wielotorowe działanie, tym jednym nie tylko poprawia estetykę uzębienia, lecz jednocześnie kompleksowo myśli o zdrowie jamy ustnej. Do spektrum działań Whitify Carbon należą:

oczyszczanie zębów z sądów i przebarwień, powstających między innymi na produkt palenia papierosów, picia kawy, mocnej herbaty, soków owocowych oraz różnych elementów;
ochrona szkliwa przed dalszym powstawaniem przebarwień i składaniem się nalotu nazębnego;
zmiana białego bądź żółtawego odcienia zębów na znacząco bielszy;
usuwanie bakterii i grzybów panujących w jamie ustnej;
ochrona zębów przed próchnicą;
hamowanie rozwoju kamienia nazębnego;
regulowanie poziomu pH w ustach;
odświeżanie oddechu na kredyty godzina.

Whitify Carbon – skład

Węgiel aktywny to pewny składnik pasty do zębów Whitify Carbon. Nie stanowi wówczas wprawdzie zwyczajny węgiel, ale węgiel o odpowiednio dobranym stężeniu i wielkości cząsteczek, dokładnie taki, który istnieje korzystny do skutecznego usuwania zarówno płytki nazębnej, jak i zachowanych przebarwień z powierzchni tych zębów. Węgiel aktywny z wysoką skutecznością pochłania spotkane na naszej możliwości skażenia, prowadząc do codziennego zanikania zmian barwnikowych.

Kolejny element pasty Whitify Carbon to uwodniona krzemionka, która dynamicznie ściera z dziedzinie zębów wszystkie osady, tym tymże tak je poleruje i poleruje. Co wysoce, krzemionka oddziałuje na szkliwo w tryb rozwijający i wybielający. W paście Whitify Carbon znajdziemy również ksylitol, który spełnia tutaj rolę zabójcy bakterii oraz grzybów oraz blokera próchnicy.

Inny element to chloroheksydyna – substancja pytająca o zdrowie naszych dziąseł, i wraz zwalczająca płytkę bakteryjną i dbająca przed powstawaniem kamienia nazębnego. Nie brakuje tu także antybakteryjnego i przeciwzapalnego wyciągu z sosny śródziemnomorskiej i odświeżającego i wzmacniającego mentolu.

Skład pasty Whitify Carbon jest niski, szybki i klarowny. Nie zlokalizujemy w nim niebotycznie długiej listy chemicznych substancji o trudnych firmach i niejasnym wpływaniu. W ostatnim fakcie wszystko wiemy z A do Z – kilka komponentów kompleksowo dba o zdrowie i higienę zębów i jamy ustnej, i przy okazji, a że przede każdym, naprawia niedoskonały stan naszych zębów, sprawiając je białymi, gładkimi, lśniącymi, pozbawionymi zabarwień.

Whitify Carbon
http://www.whitifycarbon.com