Sprawdź wspaniałego zestawu, który sprawi Twój uśmiech wyjątkowym!

Wyobraźcie sobie sytuację, gdy będąc przebarwione zęby, smarujecie je dodatkowym żelem, nakładacie na nie danie z diodami LED i natychmiast po paru dniach możecie radować się śnieżnobiałym uśmiechem. Rodzi się to historią rodem z filmów bądź prac s-f, natomiast zapewniamy was, że istnieje to już realne, dzięki nowemu zestawowi Whitify, złożonemu z żelu oczyszczającego i nakładki aktywującej światłem jego elementy czyszczące. Można to usuwać wszystkie przebarwienia szkliwa samodzielnie, bez potrzeby kosztownych wizyt u stomatologa, i wydobywający się w składzie żel jest dodatkowo oparty na zdrowych, zupełnie nieinwazyjnych składnikach.

Wpływanie Whitify motywuje się na dwóch najważniejszych aspektach, żelu wybielającym oraz lampie LED pozwalającej zintensyfikować i przyspieszyć efekty oddziaływania składników aktywnych żelu. Światło uzyskiwane z diod LED jest powszechnie używane przez dentystów, i teraz raz jesteśmy szansę skorzystania z jego jedynych cechy ponadto w warunkach domowych. Pomaga ono wręcz na szkliwo zębów, naprawdę jego zewnętrzną powierzchnię oraz w połączeniu z naturami żelu pozwala otrzymać efekty, o których dotąd nam się nie śniło. Czerpanie spośród niej stanowi oczywiście całkowicie bezpieczne, i tenże żel, oparty na swobodnych, roślinnych składnikach, w grup wypadków nie powoduje negatywnych efektów ubocznych, jednak u niektórych jednostek może spotkać delikatny efekt nadwrażliwości. W sklepie Whitify nie znajdziemy z zmianie fluoru, dla uzyskania duzi rezultatów należy go wiązać przez inne 6 dni, a jeden zabieg wybielania powinien trwać 30 minut. Nie można go podawać w wypadku posiadania koronek zębowych i systemu korekcyjnego na zębach, i po zabiegu zalecane jest umycie zębów.

Użytkowanie Whitify jest podaj dziecinnie niskie i ogranicza się do zrobienia paru kroków, proponowanych przez wytwórcy, które wykonają, iż będziemy zajmować się promiennym uśmiechem.

By móc skutecznie wybielić zęby i pozbyć się spośród nich pełnego osadu należy:

Umyć szczegółowo zęby i wypłukać usta usuwając wszelkie pozostałości pasty.
Podłączyć do lampy LED otrzymującą się w składzie nakładkę i złożyć na nią niewielką ilość żelu z danej strzykawki, blisko ¼ jej pojemności.
Umieścić ją dalej na zębach, uważając, by żel nie miał żadnego kontaktu z dziąsłami.
Trzymać nakładkę w ustach przez pół godziny i poprzez ostatni etap nie przeszkadza ona w pełnieniu innych prac.
Po 30 minutach wyeliminować nakładkę, odłączając ją od lampy LED, szczegółowo umyć również na końcu umyć zęby.

Oczywiście dzięki tym dwóm elementom, prostocie użycia połączonej z szczególnie dużą skutecznością, Whitify bawi się w całości zasłużonymi pozytywnymi uwagami. Także postaci z niego kosztujące, kiedy i zmuszający go specjaliści, wyrażają się o nim w odpowiednich superlatywach, chwaląc jego prędkość robienia i skuteczność w usuwaniu wszystkich, choćby dużych przebarwień.

Whitify buy

{Whitify24.com|Whitify24.com|www.Whitify24.com|http://Whitify24.com|http://www.Whitify24.com|https://Whitify24.com|wikipedia.com|google.com|www.Whitify24.com)