Śniłeś o wspaniałej sylwetce, jednakże niełatwo o taki efekt? Przetestuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najatrakcyjniejsze aktywne pierwiastki sprawiają Ci gwarancja, że Twój testosteron, na który właśnie bardzo pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ efekty naszych treningów. Cerberus pozwala Ci stworzyć mięśnie ze zwykli i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i energie jeszcze nigdy nie było tak banalne oraz mocne.
Cerberus

Gdy pragniesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który powoduje na konwersję androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym tenże jest zatem Twoim wrogiem. Cerberus jest pewnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zobaczysz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia efekty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu postępu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i trwa poziom testosteronu na dużym poziomie. To wszystko bez końców ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj wspólnie z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak funkcjonował w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Zaprezentowało się, iż istnieje żyłki do pisania mojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad naszym ciałem i wyborem prawidłowej diety nauczyły go jak prawidłowo dbać o siebie. Tę wiedzę wyraża swoim podopiecznym.

Cerber to spory mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol pomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )