Spowoduj, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla panów. Ich sklep jest w sum naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie oddziałują na wzbudzanie pożądania fizycznego i uroda mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane jedynie przez tzw. samców alfa- ich funkcjonowanie dopomoże stworzyć atmosferę bezpieczeństwa oraz potrzebowania, w jakiej drugie osoby będą Owi bardziej pozytywne i spokojne. Wpływanie feromonów jest zupełnie oryginalne oraz delikatne, ze względu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Tworzą one nie tylko sposób do sukcesu na randce, czy imprezie, ale oraz w handlu- z łatwością uzyskasz pozycję lidera oraz przygotujesz aurę bezpieczeństwa i zaufania.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych kobiet w pobliżu
zostaniesz w postaci dominatora i panu
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej swobody siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi typami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe trasy oraz weźmiesz akceptację nowych ludzi

Wykorzystywanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w tłach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony realizują przez jakiś 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, i tak mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do większości infochemicznej, które naturalnie spędzają w dobrym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Wykazuje się jednakże, że substancje te nie są żadnego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe prace w prostym byciu wszystkiego pracownika m.in. wyrażają dominację i kupią na wyróżnienie się spośród otoczenia, znacząco działają na pewność siebie, a i – co dla grupy jest najważniejsze – efektywnie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów otwiera się w terminie, kiedy przybędą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak sprawiają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, efektywnie zachęcają do nas płeć przeciwną i pomagają w stosunkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych reklam na nasz problem otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem czynniki są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w którym składają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów kończy się wtedy w bliskiej podświadomości.

alluramin new

wikipedia.com