Wspaniałe rezultaty przy niewielkim nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
duży efekt treningów
najwyższa klasę materiałów
przypływ sił i szybkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w zakresu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją własność oraz masę mięśniową. Więc nadzwyczaj skuteczny i zaawansowany środek dostępny dla każdego, kto pragnie zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najwspanialsze skutki treningów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie mieszkał na ochronie Twojego testosteronu. Świadczy to jedne korzyści. Stwierdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i energie jeszcze nigdy nie było oczywiście dobre i duże. Będziesz był gwarancję, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa wraz z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do stworzenia Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki wysiłków i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość oraz dostań na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera toż istotniejsza moc i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin a minerałów, wykonany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i uzyskaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na końce treningów. Zwiększ wydajność fizyczną choćby o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej konkurencji a czy skłonny do nowego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to zarówno stworzony przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najściślejszym szczególe. Niestety będziesz miał małych wątpliwości jak dawać suplementy, co jeść i kiedy uczyć, żeby poprawić budowę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Wyniki będą jasne już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )