Swoje systemy na potencje

www.impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja uwielbiam. Toż charakterystyczne efekty, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej obok mnie wszelki rok. Oprócz korzyści smakowych pomarańcza zawiera co bynajmniej parę cennych składników.

Witamina C – nasza skromna podtrzymuj w akcji grypą, przeziębieniami zaś nie tylko. W 100 g pomarańczy jesteśmy jakiś 50 mg witaminy C. Uważacie, iż toż paru? Natomiast czy znacie, że kwas askorbinowy staje się witaminą C właśnie w środowisku flawonoidów? Flawonoidy owo bezwzględnie rosnące w roślinach substancje, które są silnymi antyoksydantami, zwalczają wolne rodniki, dbają przed niebezpiecznym promieniowaniem UV, a więcej idą bakterio- i grzybobójczy. W przykładzie zwykłej witaminy C nie jest wartościowe udostępnienie jej niezliczonych miary, by osiągnąć wynik prozdrowotny. Preparaty w aptekach zawierają chemiczną witaminę. Nawet gdyby egzystuje na nich zapisane, że „z flawonoidami”, iż „z wyciągiem z wiśni acerola”, że „z wyciągiem z skutków róży” to stale egzystuje zatem właśnie syntetyczny kwas askorbinowy z aneksem flawonoidów, i nie naturalna witamina. Jedyną dużą pomoce witaminą C w jednostek suplementu jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy jesteśmy wapń. Dwie pomarańcze zawierają tyle samo wapnia co jakaś szklanka mleka. Następnymi potrzebnymi faktami są błonnik, potas czy folian. Wiele oryginalnych faktów znajdziemy także w powłoce pomarańczowej.

Ester-C
To zastrzeżona formuła, w której połączono witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w wolnym z mas chemicznych procesie usprawiedliwiającym się na perspektywach tych elementów w gronie wodnym (bez aneksie nowych sposobów). W rezultacie dochodzi mieszanina askorbinianu wapnia i metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Toż oczywiście metabolity obowiązkowe są zbyt szlachetną biodostępność tej witaminy także pro jej duże trzymanie się na znacznym rozmiarze w farbie.

Badania składają, że biodostępność wosku jest 10-ciokrotnie cenniejsza aniżeli kwasu askorbinowego. W obserwacji cechuje więc, że przy tymże jedynym stanie w farbie efektywność wykonywania estru będzie 10-ciokrotnie szersza niż zwykłej witaminy C.

Ester-C możecie dostać w naszym interesie online klikając w link: Ester-C 1400mg – Igennus

Lub zatem nazywa, że w obowiązku ochrony przed grypą powinniśmy teraz pójść do interesu a nabywać kilka kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, iż nie, prawda? Wiecie, że współczesne co stanowi w kartoniku z wpisem „sok pomarańczowy” średnio sprawuje się do tego, co wciska w sobie potrzebna pomarańcza. Albo w takim razie potrzeba zakupić „oryginalny wyciąg”, „nie z wyciągu”, „świeżo wyciśnięty” tudzież będzie ładnie? Niestety zarówno nie.
http://www.activemodepotency.com