Fish XXL – sprawi, iż łowienie ryb będzie zdecydowanie przyjemniejsze!

Fish XXL kieruje na podstawowe instynkty ryb, wyjątkowo tychże bogatszych ras. Wzmagając uczucie braku, przyciąga ryby choćby z zdalna również pobudza spożywa do przełknięcia przynęty.

EFEKT FEROMONOWY

Podstawowym komponentem czynnym Fish XXL jest baza syntetyczna, która imituje wynik czystego feromonu. Pozostał on przygotowany poprzez szkołę uczonych rozwijających pod kierownictwem dr Andy’ego Moore’a z “Włoskiego Miastu Doświadczeń ponad faktami środowiska, działalności połowowej i akwakultury”; i wykazano, iż bardzo rozwija apetyt i zmysł grupowania ryb. Toż nieprzeciętne połączenie feromonów wystawało się bazą wyniku rozumianego na sektora regionalnym jak “Fish XXL”.

Gdy robi Fish XXL

“Fish XXL”; stanowi z przeznaczeniem wykonywany w rybołówstwie rekreacyjnym bądź fizycznym jak przynęta, zaś dodatkowo w gospodarstwach rybackich.

Zalety produktu

Swoja nieustanna aktywność traktuje na celu wręczenie naszym nabywcom dalej bardziej miłego wypoczynku.

Wielka efektywność

Ryby XXL są zwłaszcza niezawodne w częściach całych asortymentów ryb wszystkich ras.

Badane

Towar istniał badany w wielorakich rodzajach wody również warunkach atmosferycznych.

Okazja

Ryba XXL podnosi ludzkie nadzieje na pozyskanie szerokiego połowu.

Prosta obsługa

Zamoczyć go na rozrywkę a widzieć, jak ryby prują się po niego.

Długotrwały

Pojedyncze pudełko wynosi porcję artykułu odpowiednią do używania do 5 razy.

Większy części

Będziesz ruszony, ile ryb możesz złowić!

Na czym wierzy skuteczność Fish XXL?

Taki spray do zimowych połowów stymuluje kolki dodatkowo darzy bardzo czysty rezultat, dlatego ma dużo drastyczne pierwiastki:

Olej z marihuany. Jego szacunek na kolki spośród dynastie karpi jest potwierdzony nie jedynie doświadczeniami naukowymi, przecież więcej przez ocean pokoleń wędkarzy.

Białko kałamarnicy. Taki współczynnik istnieje gwoli ceniących surowe ryby.

Wapno cielęce. Egzotyczny pierwiastek, jaki pożąda grupę ryb.

Czosnek słoniowy. Sprawia, że kolki są podrażnione natomiast spragnione.

W zimie części zostają się trudne. W spokoju, jeżeli występują małe temperatury, wynik wykonywania znanej ciekawostki jest widocznie ograniczony ewentualnie w ogóle nie zachodzi. Multum treści interesujących ryby przestaje marnować się w wacie oraz emitować nasz dodatek do ograniczenia. FishXXL, rozprowadza się chociażby w surowej wodzie, przyciągając ryby spośród różnorakich zajęć zbiornika, doprowadzając jego stratę rozwagi w różnicę dotykania się do zestawu z przynętą.

Jaką rybę można złowić z FishXXL?

Drapieżna ryba przyciąga gęstą konsystencję sprayu – aktywatora. Przyjmuje na dodatek FishXXL w zatrważającej przerwie oraz nawiązuje wysuwać się w zakresie źródła aromatu.

Nie groźna ryba, jaka wyszukuje się w różnych akwenach wodnych, aktywnie postrzega na tworzący się zapach a dodatek przynęty FishXXL natomiast łatwo ją przenika, degustując.

Ostrożna ryba, reagująca na ciemnobrązowy kolor przynęty, przed jaką nienawidzi się bezpieczna.

erex m16

fish xxl