Promagnetin – polepsz stan własnego organizmu i zadbaj o własne zdrowie!

Jedną z najczęściej słyszanych dolegliwości są wszelkiego rodzaju bóle. Objawia się to przy każdej możliwej okazji, spotkań towarzyskich, wspólnej pracy bądź uprawianiu nawet najlżejszej aktywności fizycznej. Wśród licznie wymienianych ucisków, obrzęków pojawiają się kolana, plecy, barki, łokcie i stopy.

Okazuje się, że nawet krótki spacer, wyjście do marketu, podbiegnięcie na autobus sprawiają nam nie lada kłopot. Następnie dochodzi zadyszka spowodowana nienajlepszą  kondycją i tracimy poczucie równowagi. Nieprzyzwyczajony do nagłych zmian wysokości i orientacji błędnik przysparza kolejnych komplikacji. Jak ograniczyć stres związany z najprostszymi czynnościami w ciągu dnia, przywrócić harmonię gospodarki hormonalnej, zniwelować ból i ustabilizować naturalne działanie błędnika?

Odpowiedzią na te nierozłączne ze sobą dolegliwości są wkładki terapeutyczne Promagnetin. Ich działanie opiera się na połączeniu technologi holistycznej z magnetoterapią. Produkt z powodzeniem zdobywa kolejne europejskie rynki, dzięki czemu uwolnił od frustracji i bezradności wiele osób, którym przewlekłe bóle spędzały sen z powiek.

Czym jest Promagnetin?

Jakby chciało się odpowiedzieć jednym zdaniem: Promagnetin to holistyczny system wkładek do butów, wykorzystujący magnetoterapię, która reagując na receptory ludzkiego organizmu błyskawicznie uśmierza ból, poprawia krążenie a także zwiększa zdolności regeneracyjne organizmu. Systematyczne stosowanie tego produktu potęguje proces naturalnej odnowy biologicznej organizmu. Efektem tego działania jest poprawa komfortu życia, doskonałe zniwelowanie przewlekłych bóli czy to kręgosłupa, kolan lub barków, a także doskonała profilaktyka popularnych chorób serca.

Dlaczego warto wymienić swoje zwykłe wkładki do butów na Promagnetin? Odpowiedź jest dosyć oczywista. Ich odpowiednie wyprofilowanie powoduje nie tylko ochronę i komfort chodzenia, ale przede wszystkich ma działanie terapeutyczne. Wkładki Promagnetin wytwarzają pole magnetyczne o mocy od 950 (mała wersja) do aż 1500 gaussów (duża wersja).  Wytwarzana energia jest na tyle wysoka, że w przeszło 85% przypadków redukuje bóle reumatyczne, bóle przewlekłe oraz świeże obrzęki i opuchlizny dolnych kończyn już w niespełna 70 minut od momentu zastosowania.

Terapeutyczne wkładki do butów Promagnetin w swojej prostocie przeważają nad resztą konkurencyjnych produktów. Umieszczone w podeszwie buta mają bezpośrednią możliwość wykorzystania ziemskiej polaryzacji opartej na przekazie neutronów przeciwległych biegunów. Proces ten jest na tyle odczuwalny co połknięcie doskonałej tableki antyzapalnej dla złagodzenia przeszywającego nas bólu. Promagnetin jednym zdaniem: przynosi naturalnie ulgę!

Skuteczne, holistyczne poskromienie bólu

Aby zapoznać się i przekonać do zastosowanej technologii produktu, z obiektywnego punktu widzenia należało by poznać zasadę jego działania.

Na czym polega holistyczna zasada działania?

Medycyna holistyczna to idea działania opierająca się na jednej, wiodącej myśli głównej. Jest nią mianowicie wpływ całego organizmu ludzkiego na jego zdolność do działania oraz nastrój psychiczny. Oznacza to, że według holistycznych założeń przeciwdziałania dolegliwościom należy dbać i regenerować cały organizm a nie tylko jego chore narządy.

Działanie wkładek magnetycznych Promagnetin

Warto wiedzieć co determinuje podstawową różnicę między Promagnetin a zwykłymi wkładkami do butów. Sama budowa oparta na wysokiej jakości syntetycznych materiałach powoduje bardzo długą żywotność produktu, jego giętkość i elastyczność.

Samo ich wyprofilowanie jest idealne dopasowanie do każdej stopy z zakresu rozmiarów 37-50. Dostępne opcje w postaci 970 i 1500 gaussów dostosowane są odpowiednio dla mniejszych rozmiarów kobiet, oraz mężczyzn, lub osób, którym ból towarzyszy nieprzerwanie od kilku lat.

google.com

www.Promagnetin2.com